pro naše zákazníký jsme experty - nabízíme

Vše pro Direct Marketing

přehled poskytovaných služeb nabízených pro realizaci ne jen Direct Marketingu
od balení, kompletaci až po distribuci a rozvoz zásilek

Balící Služby

Balící Služby

Balící Služby

Balení na zakázku je služba, kterou poskytujeme předním tuzemským tiskárnám, nakladatelstvím i firmám a nabízíme ji i Vám. Pro balení zásilek do folií využíváme naší fóliovací balící linky nebo fóliovací poloautomaty. Realizujeme balení zásilek do různých druhů krabic a kartónových přířezů.

Různé druhy krabic a kartónových přířezů

Navržení správného obalu
Nejdůležitější pro celou zásilku je navržení správného a přitom finančně odpovídajícího obalu. Na tomto kroku záleží nejen nepoškozené doručení Vašim klientům, ale i prvotní zájem potenciálního klienta tuto zásilku otevřít.

Druhy obalů
AViS Marketing balí do různých typů obalů. A to do různých druhů a typů obálek včetně z recyklovaného nebo kartónového papíru, do krabic typizovaných nebo vyrobených na zakázku, do PET nebo PVC folií apod.

Balení
Balení je prováděno a kontrolováno zaměstnanci firmy Avis Marketing s.r.o.. Všichni zaměstnanci jsou ohodnoceni za kvalitu provedené práce.

Svazkování
Naši pracovníci provádí i svazkování zásilek pro první i druhé pásmo, a proto můžeme Vaší společnosti účtovat nižší poštovné.

Ve všech kalkulacích za balící práce je zaúčtováno odvezení zásilky na poštu.

Zabalíme pro Vás až 50 000 ks zásilek za den (může být rozšířeno).

Balení
Do papírových obalů
Do fólie
Dárkové balení

Balení poštovních zásilek
Od letáku po katalog

Balící Služby

pojďme spolupracovat společně
budeme rádi když

Váš Projekt Začíná u Nás

Většina příjemců reklamní dopis otevře. Avis Marketing nabízí realizaci Vaší reklamy – direct mail - hromadné zasílání dopisů Českou poštou nebo jinými zprostředkovateli. Nabízíme úsporu nákladů za poštovné a úspora Vašeho času.