pro naše zákazníký jsme experty - nabízíme

Vše pro Direct Marketing

přehled poskytovaných služeb nabízených pro realizaci ne jen Direct Marketingu
od balení, kompletaci až po distribuci a rozvoz zásilek

ADRESNÁ DISTRIBUCE -  DIRECT MAIL (poštovní zásilky)

Adresné dopisy z poštovní schránky v koši nekončí. Účinná a levná forma reklamy, kterou s úspěchem využívají jak velké, střední a i malé firmy. Platí pravidlo – většina příjemců reklamní dopis otevře. Avis Marketing nabízí realizaci Vaší reklamy – direct mail / hromadné zasílání dopisů Českou poštou. Proč rozesílat přes nás? Lepší ceny za poštovné a úspora Vašeho času. Kromě toho objemnější zásilky posíláme jako balík České pošty.

KURÝRNÍ ZÁSILKY

Používáme u objemnějších zásilek nebo u dárků. Posíláme vlastním rozvozem nebo přes zasilatelské služby

SPOTŘEBITELSKÉ VĚRNOSTNÍ PROGRAMY A SPOTŘEBITELSKÉ SOUTĚŽE

Realizujeme zasíláním výher, zásilek, distribucí propagačních materiálů, dárků, poděkování, přání k svátkům a jiným specializovaným příležitostem na základě databáze existujících zákazníků zadavatele. Marketingový nástroj, který je zaměřen na skupinu zákazníků.

Pro naše partnery, organizace a firmy zabezpečíme kompletní proces pro spotřebitelskou soutěž. Od pronájmu P.O.Boxu České pošty a jeho pravidelný výběr, přes kontrolu a uskladnění odpovědních spotřebitelských kuponů, dále uskladnění výher až po losování (vč. dozoru státním notářem) a distribuci výher

BEZADRESNÁ DISTRIBUCE

Letáky do poštovních schránek je jedna z nejlevnějších forem reklamy, kterou s úspěchem využívají jak velké, střední a i malé firmy. Roznosy provádíme místně cílené i cílené krajově a celostátně. Od tisíců letáků až po statisíce. Proč dělat distribuci přes nás? Výhodné ceny, předdistribuční i podistribuční servis jako je například podání i nezávislá kontrola.

a další služby z našeho portfolia

pojďme spolupracovat společně
budeme rádi když

Váš Projekt Začíná u Nás

Většina příjemců reklamní dopis otevře. Avis Marketing nabízí realizaci Vaší reklamy – direct mail - hromadné zasílání dopisů Českou poštou nebo jinými zprostředkovateli. Nabízíme úsporu nákladů za poštovné a úspora Vašeho času.